Čas na serveru 19:30:13

Jezero v horách

Id: 184502

Jezero v horách

  •  / Jezero v horách /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 53 x 72 cm, signováno monogramem AP vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 4458x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 61