Čas na serveru 09:17:51

Kachničky

Id: 192907

Kachničky

  •  / Kachničky /   Autor neurčen
  •  / Kachničky /   Autor neurčen
  •  / Kachničky /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 18,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 538x

Vyvolávací cena:

1 600

2019,07-1,15,19,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu