Čas na serveru 16:58:41

Koláž

Id: 163918

Koláž

  •  / Koláž /   Autor neurčen
  •  / Koláž /   Autor neurčen
  •  / Koláž /   Autor neurčen
  •  / Koláž /   Autor neurčen

koláž/papír, rozměr listu 17,5 x 36 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

zobrazeno: 2899x

Vyvolávací cena:
1 800

1 900