Čas na serveru 07:43:14

Kolotoč

Id: 181018

Kolotoč

  •  / Kolotoč /   Autor neurčen
  •  / Kolotoč /   Autor neurčen
  •  / Kolotoč /   Autor neurčen
  •  / Kolotoč /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 18 x 26,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, volné v rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2958x

Vyvolávací cena:

17 500

Příhozy: 58