Čas na serveru 15:23:54

Konvolut dvou kusů

Id: 115909

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr každého 31 x 47 cm, signováno J. Rossi, zaskleno, poškozené dekorativní adjustování

zobrazeno: 1279x

Vyvolávací cena:

4 700