Čas na serveru 10:36:44

Kovář

Id: 117607

Kovář

  •  / Kovář /   Autor neurčen
  •  / Kovář /   Autor neurčen
  •  / Kovář /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 59 x 51 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2050x

Vyvolávací cena:

5 555