Čas na serveru 19:37:59

Kubistická kompozice

Id: 328704

Kubistická kompozice

  •  / Kubistická kompozice /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, novodobě rámováno, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 11055x

Vyvolávací cena:

55 000

Účastníci: 20

Příhozy: 99