Čas na serveru 23:32:02

Kubistická kompozice

Id: 328704

Kubistická kompozice

  •  / Kubistická kompozice /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, novodobě rámováno, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1822x

Vyvolávací cena:

4 300

2021,11-1,15,19,41,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu