Čas na serveru 21:30:47

Květinové zátiší

Id: 324603

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší /   Autor neurčen

olej/dubová deska, rozměr 30 x 20 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2194x

Vyvolávací cena:

3 700

2021,10-1,04,19,39,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu