Čas na serveru 09:39:02

Květinové zátiší

Id: 324603

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší /   Autor neurčen

olej/dubová deska, rozměr 30 x 20 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 4261x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 88