Čas na serveru 08:32:02

Kytice

Id: 178515

Kytice

  •  / Kytice /   Autor neurčen
  •  / Kytice /   Autor neurčen
  •  / Kytice /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr cca 48 x 37 cm, signováno Weiss vpravo dole, poškozené rámování, zažloutlý lak

zobrazeno: 2051x

Vyvolávací cena:

4 300