Čas na serveru 04:50:12

Ležící akt

Id: 52213

Ležící akt

  •  / Ležící akt /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 100 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 46, na zadní straně razítko Vilímek, lokálně odřená malba, otluky na rámu

zobrazeno: 2263x

Vyvolávací cena:

64 000

Příhozy: 63