Čas na serveru 15:48:56

Lodě

Id: 181028

Lodě

  •  / Lodě /   Autor neurčen
  •  / Lodě /   Autor neurčen
  •  / Lodě /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 22 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, malba v ploše otřena

zobrazeno: 1070x

Vyvolávací cena:
500

900