Čas na serveru 11:03:32

Lodě u mola

Id: 130404

Lodě u mola

  •  / Lodě u mola /   Autor neurčen

olej/překližka, rozměr 39,5 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně výstavní známka

zobrazeno: 3464x

Vyvolávací cena:

27 000

Příhozy: 50