Čas na serveru 21:52:38

Lov bizonů

Id: 128509

Lov bizonů

  •  / Lov bizonů /   Autor neurčen

olej/plátno/dřevo, rozměr 52 x 74 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 947x

Vyvolávací cena:

4 700