Čas na serveru 08:34:13

Malostranské střechy

Id: 106130

Malostranské střechy

  •  / Malostranské střechy /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole Otto Billitz, obraz ve velmi dobrém stavu, nerámováno, PO

zobrazeno: 768x

Vyvolávací cena:
500

16 000