Čas na serveru 09:46:32

Tomáš Vlasák
Mimozemšťan

Id: 42818

Mimozemšťan

  •  / Mimozemšťan / Tomáš  Vlasák

olej/sololit, rozměr 39 x 36 cm, signováno vpravo dole Vlasák, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2001x

Vyvolávací cena:
1 200

17 000