Čas na serveru 08:46:00

Motiv z Holandska

Id: 163710

Motiv z Holandska

  •  / Motiv z Holandska /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 37 x 64 cm, značeno monogramem vlevo dole, dekorativně adjustováno novodobým rámem, v minulosti pravděpodobně restaurováno

zobrazeno: 12219x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 60