Čas na serveru 23:00:59

Na jezeře

Id: 228502

Na jezeře

  •  / Na jezeře /   Autor neurčen
  •  / Na jezeře /   Autor neurčen
  •  / Na jezeře /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 1492x

Vyvolávací cena:

17 000