Čas na serveru 03:34:32

Na molu pod mostem

Id: 166503

Na molu pod mostem

  •  / Na molu pod mostem /   Autor neurčen

malba/karton, rozměr 40 x 32 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba viz foto

zobrazeno: 1253x

Vyvolávací cena: