Čas na serveru 16:25:12

Na nástupišti

Id: 171803

Na nástupišti

  •  / Na nástupišti /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, nečitelně signováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, jedná se pravděpodobně o návrh k ilustraci, oděrky na rámu

zobrazeno: 2195x

Vyvolávací cena:
4 800

23 000