Čas na serveru 13:47:08

Na pouti

Id: 194406

Na pouti

  •  / Na pouti /   Autor neurčen
  •  / Na pouti /   Autor neurčen
  •  / Na pouti /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 48 x 57 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 610x

Vyvolávací cena:
1 100

1 700