Čas na serveru 00:33:43

Na venkově

Id: 185059

Na venkově

  •  / Na venkově /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 145 x 77 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám, jedná se zřejmě o součást obložení bytového interiéru

zobrazeno: 890x

Vyvolávací cena:

4 100