Čas na serveru 13:54:19

Na zápraží

Id: 238708

Na zápraží

  •  / Na zápraží /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1102x

Vyvolávací cena:
1 800

3 400