Čas na serveru 09:51:11

Nad psaníčkem

Id: 181015

Nad psaníčkem

  •  / Nad psaníčkem /   Autor neurčen

pastel/papír, rozměr 40 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2231x

Vyvolávací cena:

15 000