Čas na serveru 05:29:53

Napoleon

Id: 323912

Napoleon

  •  / Napoleon /   Autor neurčen
  •  / Napoleon /   Autor neurčen
  •  / Napoleon /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 19 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, provenience Francie, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 672x

Vyvolávací cena:
1 800

3 600