Čas na serveru 21:56:11

New York

Id: 326409

New York

  •  / New York /   Autor neurčen
  •  / New York /   Autor neurčen
  •  / New York /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr listu cca 46 x 35 cm, značeno vpravo dole Grosz s dedikací, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1178x

Vyvolávací cena:

27 000

Příhozy: 53