Čas na serveru 12:04:17

Odpočívající klaun

Id: 240503

Odpočívající klaun

  •  / Odpočívající klaun /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 55 x 48 cm, značeno vpravo dole J. Krátký, oděrky na rámu, stav viz foto,po

zobrazeno: 2601x

Vyvolávací cena:
900

3 300