Čas na serveru 10:04:55

Ovocné zátiší

Id: 120006

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i na malbě

zobrazeno: 1011x

Vyvolávací cena:
500

1 200