Čas na serveru 12:28:01

Znalec na telefonu 602 308 275

Pašeráci

Id: 18726

Pašeráci

  •  / Pašeráci /   Autor neurčen
  •  / Pašeráci /   Autor neurčen
  •  / Pašeráci /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 61 x 51 cm, signováno vpravo dole Dorni, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 1803x

Vyvolávací cena:

100 000