Čas na serveru 13:48:18

Pod hradbami

Id: 141514

Pod hradbami

  •  / Pod hradbami /   Autor neurčen

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 38 cm, signováno monogramem vlevo nahoře, datováno 07, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1228x

Vyvolávací cena:

18.7.2018, 21:46:00

13.7.2018 17:38 3 000 Kč