Čas na serveru 09:30:13

Podkarpatští horalé - huculové

Id: 193705

  •  / Podkarpatští horalé - huculové /   Autor neurčen

konvolut dvou kusů, olej/dřevo, rozměr cca 34 x 22 cm, každý značen a datován 92, dřevo prohnuté, konec 19. století, oděrky na rámu

zobrazeno: 496x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400