Čas na serveru 08:50:45

Podvečer na blatech

Id: 1503205

Podvečer na blatech

  •  / Podvečer na blatech /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 56 x 46 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1544x

Vyvolávací cena:
2 200

16 000