Čas na serveru 00:33:23

Podzimní nálada

Id: 132105

Podzimní nálada

  •  / Podzimní nálada /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 60 x 75 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu

zobrazeno: 13103x

Vyvolávací cena:

205 000

Příhozy: 154