Čas na serveru 17:14:23

Pohled do kraje

Id: 143134

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu

zobrazeno: 391x

Vyvolávací cena:

1 800