Čas na serveru 06:22:51

Pohled na Jáchymov

Id: 165530

Pohled na Jáchymov

  •  / Pohled na Jáchymov /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 47 x 71 cm, signováno uprostřed dole, datováno, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1282x

Vyvolávací cena:

10 500