Čas na serveru 13:01:53

Ponte Vecchio - Florencie

Id: 152222

Ponte Vecchio - Florencie

  •  / Ponte Vecchio - Florencie /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 61 x 70 cm, nečitelně signováno vpravo dole, oděrky na rámu i v malbě, zašpiněno

zobrazeno: 1050x

Vyvolávací cena:

67 500

Příhozy: 64