Čas na serveru 07:24:32

Přadlena

Id: 178522

Přadlena

  •  / Přadlena /   Autor neurčen
  •  / Přadlena /   Autor neurčen
  •  / Přadlena /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46 x 33 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně rámováno

zobrazeno: 1016x

Vyvolávací cena:
2 800