Čas na serveru 06:51:03

Pradlenka

Id: 178520

Pradlenka

  •  / Pradlenka /   Autor neurčen
  •  / Pradlenka /   Autor neurčen
  •  / Pradlenka /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 47,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, 19. století, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1665x

Vyvolávací cena:
3 800

4 100