Čas na serveru 22:08:14

Před bouří

Id: 194407

Před bouří

  •  / Před bouří /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46 x 52,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1475x

Vyvolávací cena:
1 200

8 000