Čas na serveru 07:47:02

Před bouří

Id: 239201

Před bouří

  •  / Před bouří /   Autor neurčen

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 31 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, značně poškozený rám

zobrazeno: 10834x

Vyvolávací cena:

32 000