Čas na serveru 00:54:55

Před bouřkou

Id: 229402

Před bouřkou

  •  / Před bouřkou /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 38 x 76 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám v minulosti opravovaný

zobrazeno: 1444x

Vyvolávací cena:

14 500