Čas na serveru 15:41:12

Před kostelem

Id: 172111

Před kostelem

  •  / Před kostelem /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 39 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pasparta pod sklem znečištěna, lehce zvlněný papír

zobrazeno: 1162x

Vyvolávací cena:
2 200

2 300