Čas na serveru 15:47:08

Carl Hessmert
Procházka po pobřeží

Id: 105902

Procházka po pobřeží

  •  / Procházka po pobřeží / Carl Hessmert

olej/plátno/karton, rozměr 54 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 1911x

Vyvolávací cena:
2 200

56 000

Příhozy: 97