Čas na serveru 10:51:28

Procházka u zvonice

Id: 174313

Procházka u zvonice

  •  / Procházka u zvonice /   Autor neurčen

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno monogramem vlevo dole s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 439x

Vyvolávací cena:

4 200