Čas na serveru 12:49:27

Rozbouřené moře

Id: 184302

Rozbouřené moře

  •  / Rozbouřené moře /   Autor neurčen

olej/sololit, rozměr 96 x 110 cm, signováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, volné v rámu, štítek na zadní straně

zobrazeno: 1078x

Vyvolávací cena:

2.4.2019, 19:46:00

24.3.2019 14:49 3 500 Kč