Čas na serveru 06:42:40

Rybářská vesnička

Id: 163708

Rybářská vesnička

  •  / Rybářská vesnička /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 59 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno 1843, drobně poškozený rám

zobrazeno: 18599x

Vyvolávací cena:
6 000

31 000