Čas na serveru 06:52:34

Sedící muž

Id: 262606

Sedící muž

  •  / Sedící muž /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 40 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám,po

zobrazeno: 97x

Vyvolávací cena:

2020,08-1,31,19,34,00
( 31.8.2020, 19:34:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

2.8.2020 13:02 1 500 Kč