Čas na serveru 08:35:08

Sedící muž

Id: 262606

Sedící muž

  •  / Sedící muž /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 40 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám,po

zobrazeno: 762x

Vyvolávací cena:

1 600