Čas na serveru 03:10:17

Sedící žena

Id: 164402

Sedící žena

  •  / Sedící žena /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 44,5 x 27 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 1932x

Vyvolávací cena:

14.1.2019, 20:26:00

8.1.2019 8:52 2 500 Kč