Čas na serveru 16:48:13

Setkání v lese

Id: 161808

Setkání v lese

  •  / Setkání v lese /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 41,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, obraz krakelován, oděrky na rámu

zobrazeno: 14862x

Vyvolávací cena:

19 000