Čas na serveru 04:12:05

Stará vrátka

Id: 267105

Stará vrátka

  •  / Stará vrátka /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 21 x 20 cm, značeno vpravo dole JOHN, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 516x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

5.10.2020, 21:48:00

5.10.2020 18:38 1 200 Kč