Čas na serveru 10:32:35

U vesnice

Id: 250715

U vesnice

  •  / U vesnice /   Autor neurčen
  •  / U vesnice /   Autor neurčen
  •  / U vesnice /   Autor neurčen

olej/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 2133x

Vyvolávací cena: