Čas na serveru 09:40:14

U vesnice

Id: 250715

U vesnice

  •  / U vesnice /   Autor neurčen
  •  / U vesnice /   Autor neurčen
  •  / U vesnice /   Autor neurčen

olej/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 232x

Vyvolávací cena:

1 700

2020,06-1,22,19,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu